Ambulance KamVy byla založena v roce 2012 sdružením nutričních terapeutů, kteří chtěli veřejnosti nabídnout odborné služby a poradenství v oblasti nutričních potřeb klienta, pro udržení jeho optimálního zdraví.

V dnešní době je velké množství informací, které jsou bohužel různé kvality. Proto se snažíme o nepřetržité vzdělávání v odborných kruzích a tyto poznatky předáváme Vám, našim klientům. Jsme připraveni pomoci Vám při sestavování jídelního lístku, podávání návrhů ohledně způsobu přípravy zdravých a chutných pokrmů. Dále také odpovědět na dotazy, se kterými se potýkáte při Vaše každodenním „provozu“.

Zkušenosti, kterým můžete věřit

Po dobu více než 20 let pracujeme v balneologických provozech lázeňských hotelů, kde získáváme bohatou praxi v oboru dietoterapie. Našimi klienty jsou hosté z celého světa, kteří přijíždějí do Karlových Varů léčit především potíže se zažívacím ústrojím a ve velké míře také klienti, jež potřebují snížit či zvýšit svoji váhu. Setkáváme se také s dětskou klientelou nebo hosty, kteří potřebují naprosto individuální stravovací program při málo častých onemocněních a alergiích.

Podílíme se na preventivních vyšetřeních, kdy pomocí bioimpedanční váhy vážíme na veřejných akcích a v případě jakéhokoliv vzniklého rizika informujeme klienta a doporučujeme návštěvu lékaře, odborné vyšetření. Přispíváme články a recepty do časopisu Diastyl, který je určený především diabetikům.

Díky mnoha vzdělávacím programům v odborných kruzích, máme také informace o novinkách v oboru. Při sestavování jídelního plánu a celkové režimové změny se snažíme o přirozenou pozvolnou změnu, která bude tím nejlepším způsobem jak optimalizovat Vaši stravu a dosáhnout co nejlepších zdravotních výsledků.

onas