Heslo hubněte s rozumem šíří STOB již čtvrt století. Bohužel lidstvo hubne a „blbne“ čím dál tím víc. Napomáhají tomu pseudoodborníci a některá média. Hlavní podmínkou pro trvalou změnu životního stylu je mít správné znalosti a pak umění tyto znalosti převést z teorie do praktického života. Navíc se při této změně musíte cítit dobře, váš jídelníček by měl být nutričně vyvážený a přitom chutný a základním cílem by měla být radost ze života.

Předmluva do knihy paní PhDr.Málkové, zakladatelky programu Stob . V tomto duchu byla konference, které jsem se zúčastnila, abych její myšlenky převedla do praxe a pomohla s úpravou životního stylu právě vám, v regionu Karlových Varů.

 

 

 Úžasné seniorky v CarpeDiem. Většinou jsme naměřili takový metabolický věk , že by ještě měli chodit do práce 😉🧘‍♀️

Pokud jste chtěli udělat něco pro své zdraví, mohli jste se s námi nechat změřit na bioimpedanční váze na akcích Zdravotní pojišťovny Ministerstva vnitra v okolí Karlových Varů. Není to o čísle, které vidíte na váze, je to o složení těla. A pokud se Vám poměr naměřených hodnot nelíbí, není nikdy pozdě s tím začít pracovat  J.

Krásný den v terénu -  BEČOVSKÁ CHŮZE - spousta zájemců o zjištění svých bioimpedančních hodnot. Někdy byly výsledky ukázkové, někteří sportovci měli zájem o úpravu jídelního lístku, kterou budeme řešit individuálně v ambulanci. U všech účastníků terénní chůze, kteří se nechali zvážit bylo opravdu vysoké procento svalstva, což ukazovalo na velikou zálibu v chůzi a sportovních aktivitách - VŠEM JEDNIČKU

 

V rámci „výživné“ výstavky jsme představili potraviny  a jejich obsah cukru.  Děti i dospělí byli velmi překvapeni, kolik cukru obsahují jejich oblíbené dobroty! Zjistili např. že po snědení jedné tabulky čokolády nebo po vypití jedné krabičky slazeného kefíru dalece převýší doporučené množství cukru/den a to ještě nezapočítali cukr z ovoce a dalších potravin, které během dne také přijmou.