S lektorkou - nutriční terapeutkou se budete scházet  po dobu 10 týdnů vždy 1x za týden od 13.3.2024 v 16,30h  na adrese Ambulance KamVy.

Kurz povede nutričná terapeutka a lektorka STOBu Laďka Kankrlíková, metodikou STOBu

První polovina kurzu je zaměřena především na edukaci v oblasti výživy a pohybu. Naučíte se sestavit si vyvážený a energeticky přiměřený jídelníček z potravin, které máte rádi. Slova „musíš“ a „nesmíš“ nepoužíváme. Vycházíme především z toho, že každý z nás nosí ten nejlepší recept sám v sobě a naši lektoři vám ho pomohou najít rychleji, než byste ho hledala sama.

Druhá polovina kurzu se věnuje tématům, jež lze shrnout pod módní pojem „hubnutí je v hlavě“. Společně s lektorkou budete pracovat na změně svého chování, návyků a myšlení, které vedou k přejídání a taky se naučíte vypořádat se s emocemi a náročnými životními situacemi jinak než jídlem. 

V pohybové části je cvičební program, který si můžete vybrat tak, aby vyhovoval i těm, jež s cvičením začínají. Cílem je, aby si každý účastník kurzu vybral pohyb, který ho bude bavit a bude v něm pokračoval nejlépe i po skončení kurzu.

Můžete se předběžne podívat na možnosti Centra zdravého pohybu Lucie Mercové:  https://carpediemvary.cz/  

Na pohybobou část v centru Carpediem je sleva 15% z nabízených cen.

Dlaší podrobnosti  a možnost online přihlášení na odkazu:

https://www.stob.cz/cs/skupinovy-kurz-redukce-vahy